KONST / Litografier / Färglitografi 15396357
nr 1539 6357
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Erotiskt motiv. Signerad, numrerad 40/90, daterad -71. Färglitografi, bildmått: 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 48x58 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:52:03
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren